į pradžią  |  turinys  |  susisiekitePramoninės sistemos spausdinti

Amerikiečių koncernas TRANE UAB Medgana užsienio partneris. Kompanija TRANE įkurta 1885 m. ir yra didžiausia ir geriausiai pasaulyje žinoma vandens šaldymo mašinų ir oro kondicionavimo įrangos gamintoja.

 

 

Klientams galime pasiūlyti platų įrangos asortimentą su šiuolaikiniais spiraliniais ir sraigtiniais kompresoriais, bei efektyviais šilumokaičiais. Šaldymo galingumas nuo 2,0 kW iki keletos tūkstančių kW.
Smulkesnę informaciją apie firmą TRANE Jūs galite rasti internetiniame puslapyje adresu: www.trane.com
Lietuvoje TRANE įranga sumontuota ir sėkmingai veikia Vilniaus banko filiale Kėdainiuose, parduotuvių tinkle IKI, RIMI, Britanijos Ambasadoje, Lietuvos statistikos departamente, Žemės ūkio banke, Bitė GSM ir t.t. Galingos vandens šaldymo mašinos TRANE su sraigtiniais kompresoriais dirba Vilniuje - Biznio centre 2001 (480 kW šaldymo galia), įmonėje Biotechna (250 kW), Vilniaus vartai; Alytuje - gamykloje Lisiplast (250 kW). Ledo Arenoje Vilniuje įrengtos TRANE vandens šaldymo mašinos, kurių bendras šaldymo našumas 800 kW. Ir t.t. Savo klientams siūlome produkciją, atitinkančią pasaulinius standartus, tiekiamos įrangos garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, palankią atsiskaitymo sistemą. Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti